Biegun NINJA Team

PAWEŁ MURAWSKI

@ninja_witcher

Topowy zawodnik Ninja w Polsce.
Mistrz Polski OCR100
Rekordzista toru OCR100
Trener personalny i trener Ninja, dwukrotny uczestnik @ninjawarriorpolska, uwielbia zarażać  wszystkich swoją pasją do krótkich torów i wciągać ich w ten sport.

ZUZIA JANKOWSKA

@chaotiq_girl

Czołowa zawodniczka Ninja.
Zawodniczo przeszła przez lekkoatletykę, tenis ziemny oraz ciężary. Z zawodu malarka i magister sztuki. Dodatkowo od 2018 roku ściga się motocyklem sportowym Suzuki GSXR 600 na 1/4 mili w klasie Moto Street.
Siły i wytrwałości może jej pozazdrościć nie jeden facet 😀

WOJTEK BORKOWSKI

@wojtek_niby_trenuje_ninja

Finalista @ninjawarriorpolska

Zawodnik specjalizujący się w krótkich biegach z przeszkodami, jego bazą treningową była akrobatyka i freerunning,którą stara się przenieść na tory Ninja.
W wolnych chwilach zajmuję się wymyślaniem różnego typu Challeng’ów lub bić te istniejące.

JAN TATAROWICZ

@tatar_workout

Janek…nasz młody wilk.
Jego dyscyplina to  kalistenika i street workout.
Swój debiut miał w @ninjawarriorpolska gdzie zaszedł bardzo daleko.
Jego największym osiągnięciem jest brązowy medal na Mistrzostwach Polski w biegach przeszkodowych OCR 100M.

DOROTA GADZIŃSKA

@doriss_ninja

Kolejna czołowa zawodniczka Ninja…wielokrotnie stawała na najwyższym podium.
Siła, charakter, walka z samym sobą i ze swoimi słabościami – to rzeczy które robi na codzień i które dają jej siłę do życia! 😁 
Rekordzistka toru OCR100

 

ROBERT BANDOSZ

@ninja_macho

Jakby Wam było mało oto wjeżdża kolejny zawodnik… topowy zawodnik Ninja, król Radotek, człowiek z wielkim bicepsem 😃 Wielokrotnie na podium biegów Ninja i OCR.
Na co dzień prowadzi w Sierpcu własny klub Spartan Room. W świecie OCR zasłynął głównie jako specjalista od spraw dietetyki i suplementacji,
Aktualny I vicemistrz Polski Ocr100
Last Man Standing @ninjawarriorpolska

MATEUSZ KARBOWY

@anteriss

Kolejny zawodnik naszego teamu… jego życiową misją jest robienie rzeczy niesamowitych i motywowanie przy tym innych. Sport jest całym jego życiem! Zaczynał od lekkoatletyki i parkoura, ma na swoim koncie wiele medali. Obecnie trenuje Street Workout i ninja. Uwielbia adrenalinę!
Finalista @ninjawarriorpolska

KRYSTIAN CZAPLICKI

@pokonaj_przeszkody

Lider grupy Movement Crew, jednocześnie choreograf jak i artysta. Parkour zaczął trenować w wieku 10 lat i od 16 lat nieprzerwanie rozwija swoje umiejętności. Na swoim koncie ma liczne udziały oraz zwycięstwa w zawodach Parkour w kategoriach szybkość i styl, jego ostatnim osiągnięciem jest dotarcie do finałów programu @ninjawarriorpolska.
Aktualnie do swoich pasji dodał również biegi Ninja w których również już zdobywa osiągnięcia, między innymi podium podczas Biegun Ninja Track.

KASIA CYMBAŁKO

@beast__in_pink

Swoją przygodę ze sportem zaczęła dwa lata temu. Trenuje kalistenikę i street lifting. W marcu zeszłego roku zakochała się w biegach z przeszkodami. Lubi latać na drążkach i chętnie przyjmuje nowe wyzwania. Braki w doświadczeniu nadrabia determinacją. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jej motto życiowe: „wchodzę i robię”. Finalistka Ninja Series Autumn Edition.

MATEUSZ SKRODZKI

@mateuszskrodzki_sportomat

Jest dwukrotnym finalistą programu @ninjawarriorpolska ,
doskonale wytrenowany zawodnik, o którym z pewnością usłyszycie w sezonie 2021.  Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w gdańskiej Szkole Podstawowej nr 39 oraz prowadzi szkołę gimnastyczną „SportoMat”.

KRZYSZTOF SPŁAWSKI

@krzysztofsplawski

Ma 29 lat, pochodzi z Zielonej Góry, ma zajawkę na parkour od 2003 roku. Próbował wielu dyscyplin sportowych, jednak tylko parkour zatrzymał go na dłużej. Udało mu się połączyć pracę z pasją i aktualnie pracuje w parku trampolin w swoim mieście.
Do niedawna nie wiedział nawet co to jest OCR i NINJA, po występie w  @ninjawarriorpolska gdzie doszedł do finału ma ochotę na więcej… to będzie mocny zawodnik

KATARZYNA JONACZYK

@kasia.jonaczyk

Pasjonatka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, ze sportem związana od małego, obecnie głównie  z tańcem i  akrobatyką. Od startu w programie Ninja Warrior Polska chce próbować swoich sił również w biegach przeszkodowych.  Uwielbia  nowe przygody, adrenaline i nie boi się wyzwań. Ta kobietka napewno Was zaskoczy. 

NATALIA CICHA

@x_blondx_ocr

Od pierwszego biegu świat przeszkodowy zmienił jej życie o 180 stopni. Już po pierwszym starcie wiedziała, że pokonywanie swoich słabości to coś dla niej. 

Początkowo łączyła dwie pasję – piłkę nożną & starty OCR i Ninja, jednak od sierpnia skupiła się tylko na przeszkodowych eventach. 

Konsekwentnie, małymi krokami dąży do wyznaczonych celów a jednym z nich jest bycie w TOP Ninja kobiet w 2021 r.