Skip to content

Regulaminy

Biegun OCR – Ciekawa formuła dowolnej liczny okrążeni sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników. Bieg skonstruowany jest tak aby każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym , że sprawdza swoje umiejętności. Poniżej możecie zapoznać się z Regulaminami poszczególnych kategorii.

Propozycja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w biegach z przeszkodami jednak nadal się boją. Trasa pokrywająca się z trasą kat. Open została przygotowana w taki sposób, aby każdy miał szansę ją pokonać. Alternatywne, łatwiejsze przeszkody dają uczestnikom większą swobodę wyboru i poznawania swoich granic możliwości.

Innowacyjna formuła biegu pozwalająca na spędzenie czasu wraz z rodziną. Niesamowicie szybko zdobyła popularność wśród osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Pozwala nie tylko na wspólną zabawę rodziców z dziećmi, ale także na wpajanie najmłodszym aktywnego i zdrowego stylu życia, przedstawianie zasad fair play czy nauczanie wzajemnej pomocy.

Głównym celem tej kategorii jest upowszechnienie biegów terenowych z przeszkodami jako dyscypliny umożliwiającej szerszej grupie zawodników wykazaniem się i sprawdzeniem swoich możliwości. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy bieg, w którym to zawodnik decyduje ile przebiegnie. Ma do wyboru jedną, dwie lub trzy pętle. Na trasie mierzącej ok. pięć kilometrów usytuowaliśmy około 25+ przeszkód, które pokonywać można zarówno samemu jak i przy pomocy innych zawodników.

Oferta skierowana głównie do firm. Wspólne pokonywanie przeszkód, wzajemna motywacja do działania, a jednocześnie wspaniała zabawa na świeżym powietrzu to idealny sposób na zacieśnianie więzów między współpracownikami oraz stworzenie idealnie zgranego zespołu! Każdy członek zespołu musi pokonać jedną pętlę trasy (ok. 4 km) oraz przeszkody wyznaczone przez organizatora.

Konkurencja powstała na początku roku 2019 w odpowiedzi na potrzebę stworzenia czegoś wyjątkowego. Kategoria jest swoistym wyzwaniem rzuconym najbardziej wytrzymałym z zawodników. Uczestnicy będą pokonywać trasę biegu przez osiem godzin. Zwycięży osoba, która wykręci największą ilość okrążeń.

Kategoria została stworzona aby umożliwić rywalizację najlepszym zawodnikom OCR w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom tej specyficznej grupy biegaczy, stworzyliśmy serię wymagających przeszkód, usytuowanych na ok. czterokilometrowej trasie. Lata praktyki i doświadczeń pozwoliły nam na uzyskanie idealnych warunków współzawodnictwa zgodnie z zasadą fair play, a wprowadzenie rygorystycznych zasad nie pozwala na dopuszczenie do pomyłki w wyłanianiu zwycięzców.

Biegun OCR 100 Ninja Track to specjalnie przygotowany tor przeszkód ustawiony na długości 100 metrów. Tor zostanie wykonany zgodnie z standardami F.I.S.O. (World OCR)
Podejmij wyzwanie – pokonaj tor w jak najkrótszym czasie i zostań prawdziwym NINJA OCRu;)

Oferta skierowana do dziecięcych i młodzieżowych grup treningowych (piłkarskich, pływackich, biegowych itp.). Wspólne pokonywanie przeszkód, wzajemna motywacja do działania, a jednocześnie wspaniała zabawa na świeżym powietrzu to idealny sposób na zacieśnianie więzów między członkami drużyny. Wprowadzając element rywalizacji dajemy trenerom możliwość urozmaicenia standardowego treningu i sprawdzenie postępów podopiecznych.