Nie biegam

i się boję…

„Jak zacząć” czyli wszystko to co musisz wiedzieć na początku, ale wstydzisz się zapytać. 😉

Witamy w świecie OCR (OBSTACLE COURSE RACING)!

BIEGANIE to trening dla naszego ciała i ducha.
BIEGANIE z PRZESZKODAMI to aktywność idealna która łączy wiele aspektów treningu naszego organizmu.

Zastanawiasz się zatem, czy jeśli w ogóle nie biegasz lub biegasz sporadycznie to czy dasz radę w BIEGU z PRZESZKODAMI?!  OCZYWIŚCIE, że tak!!! BIEGUN to raptem 5 kilometrów malowniczej trasy, fantastycznej przygody połączonej z wszechstronną aktywnością.
Ile jest przeszkód? TYLE ILE ZROBISZ! Nie ma obowiązku pokonania każdej przeszkody więc jeśli coś jest poza Twoim zasięgiem, nic nie szkodzi – przy następnej okazji spróbujesz ponownie. Baw się na trasach BIEGUNA. Tu zawsze panuje przyjazna atmosfera! A wulkan endorfin po biegu sprawi, że będziesz chciał więcej i więcej!

Nie jesteś przekonany? Aby rozwiać Twoje obawy jeszcze przed startem w biegu, zapraszamy do OCR PARKU na trening pod okiem trenerów.
Masz dzieci i nie dasz rady? Zabierz pociechy ze sobą!
Równoległe z treningiem dla dorosłych organizujemy treningi naszej dziecięcej grupy treningowej GORILLAS.
Na Naszych zajęciach każdy jest mile widziany, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Kategorie biegowe dla CIEBIE:

Propozycja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w biegach z przeszkodami jednak nadal się boją. Trasa pokrywająca się z trasą kat. Open została przygotowana w taki sposób, aby każdy miał szansę ją pokonać. Alternatywne, łatwiejsze przeszkody dają uczestnikom większą swobodę wyboru i poznawania swoich granic możliwości.

Głównym celem tej kategorii jest upowszechnienie biegów terenowych z przeszkodami jako dyscypliny umożliwiającej szerszej grupie zawodników wykazaniem się i sprawdzeniem swoich możliwości. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy bieg, w którym to zawodnik decyduje ile przebiegnie. Ma do wyboru jedną, dwie lub trzy pętle. 

Innowacyjna formuła biegu pozwalająca na spędzenie czasu wraz z rodziną. Niesamowicie szybko zdobyła popularność wśród osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Pozwala nie tylko na wspólną zabawę rodziców z dziećmi, ale także na wpajanie najmłodszym aktywnego i zdrowego stylu życia, przedstawianie zasad fair play czy nauczanie wzajemnej pomocy.

Co potrzebuję?
Strój sportowy. Najlepiej krótkie spodenki lub leginsy, sportowe obuwie nie za miliony monet i już!  To co? Widzimy się na STARCIE?!

GOTOWI.. DO ZDROWIA… START!!!

„Mój pierwszy Biegun to Wesołe Bagniska- miał być jeden, tak na próbę. 
Posmakowałam i odleciałam!

Cudowny czas zmagań z samym sobą, obfite próby pokonania własnych ograniczeń i pokonywania kolejnych barier. Nie wiesz czy coś jest dla ciebie, dopóki tego nie posmakujesz. Biegun zbudził moje wewnętrzne dziecko, które już nie chce spać „
 ~Monika

„Nasz pierwszy wspólny Bieg – Odwilż na Bagniskach. To za namową synka ukończyliśmy całą serię w 2020 roku z uśmiechem na ustach. Pokonywaliśmy swoje fobie, lęki a przy okazji wspieraliśmy się wzajemnie. Mój 8-latek pogromca pająków, pożeracz błota i gubienie butów w nim miał przy tym taką frajdę, że z niecierpliwością czekał na kolejny i kolejny bieg. Kto jeszcze nie spróbował swoich sił na trasie OCR polecam zacząć od biegu rodzinnego – zabawa murowana „
 ~Joanna