Skip to content

Biegun OCR

BIEGUN OCR to wyjątkowy bieg przeszkodowy! Malowniczy teren oraz autorskie przeszkody okryły się legendą wśród miłośników OCR. Niepowtarzalna atmosfera biegu organizowanego na terenie Kolibki Adventure Park Gdynia oraz OCR Park przyciąga biegaczy z całego kraju już od 2014 roku.

Ciekawa formuła dowolnej liczny okrążeń sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników. Bieg skonstruowany jest tak aby każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym , że sprawdza swoje umiejętności.

Od lipca 2017 roku przy okazji każdej edycji, organizowany jest BIEG RODZINNY. Jest to hit wśród imprez biegowych. Na starcie stają rodziny z dziećmi, żeby wspólnie zmierzyć się z uproszczoną trasą i przeszkodami, a tym samym przeżyć  niesamowitą przygodę!

Jak pokazuje doświadczenie, dzieci doskonale radzą sobie na biegach przeszkodowych. Wspólnie spędzony czas jest wartością bezcenną dla całej rodziny!

Co przyniesie Nam rok 2022?

Poprzednie sezony biegowe nie były łaskawe zarówno dla zawodników jak i organizatorów biegów przeszkodowych. Włożyliśmy mnóstwo pracy i serca w realizację naszych założeń na 2020 i 2021 rok i… udało się! Dało nam to jeszcze więcej siły i pozwoliło z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

W 2022 roku obiecujemy jeszcze więcej zabawy, emocji, malowniczych tras i nowych przeszkód! Czekają na Was nowe kategorie, innowacyjne rozwiązania oraz mnóstwo niespodzianek!