Regulamin

MUD PASS

MŁODY MISTRZU OCR!
Weź udział w trzech edycjach BIEGUN OCR 2022 oraz w jak największej ilości innych biegów typu OCR w kategorii KIDS i zdobądź szansę na wspaniałe nagrody!
Po ukończeniu biegu podczas Biegun OCR zgłoś się do biura zawodów w celu podbicia książeczki MUD PASS. W przypadku wzięcia udziału w innym biegu OCR, wklej do książeczki swoje zdjęcie z linii mety, opisz je nazwą biegu oraz datą startu.
Zwycięzcą programu MUD PASS zostanie trzech zawodników, którzy pokonają największą ilość dziecięcych tras OCR w sezonie 2022. Ponadto wśród wszystkich uczestników programu, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody dodatkowe!

I. OGÓLNE ZASADY DOTYCZĄCE AKCJI BIEGUN OCR MUD PASS
 1. Książeczkę Biegun OCR MUD PASS może otrzymać każdy zawodnik w wieku 6 – 12 lat, który zgłosi się do biura zawodów, w godzinach jego pracy podczas pierwszej z trzech edycji Biegun OCR 2022.
 2. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród na koniec sezonu biegowego jest wzięcie udziału w trzech edycjach biegu Biegun OCR, w kategorii KIDS oraz w dowolnej ilości biegów typu OCR realizowanych przez innych organizatorów, w kategorii odpowiadającej KIDS.
 3. Warunkiem otrzymania pieczątki w książeczce jest pokonanie całej trasy biegu Biegun OCR oraz usytuowanych na niej przeszkód zgodnie z obowiązującym rule bookiem.
 4. UWAGA! Pieczątki zbierać można jedynie podczas wydarzeń BIEGUN OCR.
 5. W przypadku startu w biegu innego Organizatora, trasę i wszystkie przeszkody należy pokonać zgodnie z rule bookiem opublikowanym na stronie danego Organizatora.
 6. W przypadku startu w biegu innego Organizatora należy wkleić do książeczki swoje zdjęcie z linii mety, opisać je nazwą biegu oraz datą startu.
 7. Wypełnioną książeczkę, zawierającą dane kontaktowe oraz pieczątki/ zdjęcia należy dostarczyć do siedziby Fundacji OCR Events do 30 listopada 2022 roku. Można to zrobić osobiście lub drogą pocztową, wysyłając książeczkę na adres: Fundacja OCR Events, Ul. Bernadowska 1, 81-553 Gdynia.
 8. Zwycięzcami programu MUD PASS zostanie trzech zawodników, którzy pokonają największą ilość dziecięcych tras (odpowiadających kategorii KIDS 6-12 lat) OCR w sezonie 2022.
 9. Wśród wszystkich uczestników programu, zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji informacji dotyczących startów w postaci sprawdzenia list startowych oraz tabel wyników poszczególnych biegów OCR.
 11. Ogłoszenie wyników nastąpi do 14.12.2022 roku za pośrednictwem strony internetowej i fanpage Organizatora. Organizator skontaktuje się również bezpośrednio z opiekunami zwycięzców akcji za pośrednictwem danych uwzględnionych w książeczce MUD PASS.
 12. Wręczenie nagród nastąpi niezwłocznie po ogłoszeniu wyników. Forma przekazania nagrody zostanie uzgodniona indywidualnie z każdym ze zwycięzców.