Znam
Biegi
z Przeszkodami

Co u Was znajdę?

Cieszymy się, że zainteresował Cię nasz bieg! Od 2014 roku dostarczamy wrażeń na trasach BIEGUNA. Innowacyjne przeszkody, z których wielu nie spotkasz nigdzie indziej.

Doświadczona, stała kadra realizacyjna która z prawdziwa pasją podchodzi do tworzenia każdej edycji BIEGUNA, jest gwarancją imprezy na najwyższym poziomie!

Trasa licząca 5 kilometrów ze średnio 25 przeszkodami. Wdrożone zasady FISO o jednym podejściu do przeszkody, z jedną pętlą karną usytuowaną tuż przed metą. Wiecej na ten temat dowiesz się tutaj.

Sędziowanie na BIEGUNIE odbywa się przy udziale kwalifikowanych sędziów OCR POLSKA.
Stanowią Oni gwarancję rzetelnych wyników sportowych.

Możliwość rywalizacji w kilku, przygotowanych dla Ciebie, kategoriach biegowych spełni niewątpliwie Twoje aspiracje sportowe.

Kategorie biegowe dla CIEBIE: 

Głównym celem tej kategorii jest upowszechnienie biegów terenowych z przeszkodami jako dyscypliny umożliwiającej szerszej grupie zawodników wykazaniem się i sprawdzeniem swoich możliwości. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy bieg, w którym to zawodnik decyduje ile przebiegnie. Ma do wyboru jedną, dwie lub trzy pętle. 

Oferta skierowana głównie do firm. Wspólne pokonywanie przeszkód, wzajemna motywacja do działania, a jednocześnie wspaniała zabawa na świeżym powietrzu to idealny sposób na zacieśnianie więzów między współpracownikami oraz stworzenie idealnie zgranego zespołu! Każdy członek zespołu musi pokonać jedną pętlę trasy (ok. 4 km) oraz przeszkody wyznaczone przez organizatora.

Kategoria została stworzona aby umożliwić rywalizację najlepszym zawodnikom OCR w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom tej specyficznej grupy biegaczy, stworzyliśmy serię wymagających przeszkód, usytuowanych na ok. czterokilometrowej trasie. Lata praktyki i doświadczeń pozwoliły nam na uzyskanie idealnych warunków współzawodnictwa zgodnie z zasadą fair play.

Biegun OCR 100 Ninja Track to specjalnie przygotowany tor przeszkód ustawiony na długości 100 metrów. Tor zostanie wykonany zgodnie z standardami F.I.S.O. (World OCR)
Podejmij wyzwanie – pokonaj tor w jak najkrótszym czasie i zostań prawdziwym NINJA OCRu;)

GOTOWI.. DO ZDROWIA… START!!!